2 травня голова Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Ігор Панасюк і його бойові побратими провели суботник по впорядкуванню двох ДОТів у мікрорайоні Романівка. Ці вогневі точки входили до складу першої лінії оборони Київського укріпрайону. Їх комендантом призначено Миколу Сіденка.

20 учасників суботника працювали, як мовиться, не покладаючи рук. Ми провели, зокрема, мокре прибирання стін військових споруд, навели порядок всередині, висадили квіти.

На одному із ДОТів просіли східці. Їх вирівняли, поставили на місце за допомогою трактора.

Довелося добре постаратися, щоб очистити прилеглу територію від сміття. На превеликий жаль, сюди зносять побутові відходи місцеві жителі, і таким чином сильно забруднюють довкілля. Отож з окремими з них довелося провести екологічний «лікбез».

8 травня, в День пам’яті та примирення, ці фортифікаційні споруди стануть місцем проведення екскурсій для учнів загальноміських шкіл. Організатор патріотично-виховних заходів – Ірпінська регіональна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО, а також відділ культури, національностей та релігій.

Валерій МАЛАШЕНКО,
полковник запасу, учасник суботника

 


Останні публікації