Відомий меценат Геннадій Мурашковський та Ірпінська регіональна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО започаткували надання щомісяця благодійної допомоги інвалідам та ветеранам війни, дітям-сиротам, дітям, які потрапили в складні життєві ситуації, родинам загиблих в зоні АТО, малозабезпеченим. Їм цими днями вручили близько 200 продуктових наборів. Крім цього, хлопчики та дівчатка отримали фрукти, печиво, іграшки.

Був зворушений до сліз благодійною допомогою ветеран війни, житель м. Ірпінь Дмитро Корнієнко. Дмитро Петрович запросив гостей до хати, розповів коротко про буремні воєнні роки, взяття рейхстагу. А коли у нього запитали, як оцінює агресію Росії проти України, лаконічно відповів: це безумство! Немислимо, коли сьогодні воює брат проти брата. Тоді, у Велику Вітчизняну війну, українці воювали пліч-о-пліч з росіянами. Я виключаю телевізор, бо не хочу бачити вбивства. Сиджу і плачу!

Моє побажання вам: Бережіть Україну! Україна має бути!

Геннадій Мурашковський пообіцяв Дмитру Корнієнку посприяти з шифером, щоб відремонтувати дах будинку, який протікає, вручив йому матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

Благодійники запевнили ветерана: ми надаватимемо вам допомогу постійно!

Теплою, душевною виявилася зустріч з інвалідом війни Антоніною Радіоновою. «Я вас давно чекаю! – сказала Антоніна Григорівна. — Мені вже 86 років. Через фронтові рани ходити не можу. Працівники соціальної служби обіцяли інвалідну коляску…».

– Ми вам її обов’язково привеземо, – запевнив голова Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану Ігор Панасюк. І слова свого лідер афганців дотримав. У той же день, 5 березня, Антоніні Радіоновій привезли коляску додому. Вона не приховувала сліз радості.

Благодійники відвідали і полковника у відставці, 93-річного Никифора Євтушенка. Ветеран був цій зустрічі дуже радий. Сказав, що працівники соціальної служби до нього додому не приходять. А ще він не розуміє, як будуть виживати люди, коли різко підвищуються ціни на газ.

Геннадій Мурашковський вручив Никифору Євтушенку та Антоніні Радіоновій також матеріальну допомогу – 1000 грн. кожному.

Ілона СЕМЕНЧУК

 


Останні публікації