Шановних ветеранів, які представляють різні регіони держави, вчора з почестями зустрічали на кордоні між Києвом та Гостомелем.

Звідси вони на комфортабельному автобусі вирушили в Романівку, до ДОТу №429, де проходила перша лінія оборони Київського укріпрайону. За словами «коменданта» цієї колишньої вогневої точки Олександра Сіденка, тут тримали оборону воєни 193-го окремого кулеметного батальйону – із 13 липня по 24 серпня 1941 року.

Сивочолі ветерани разом з колишніми воїнами-афганцями та керівниками міста сфотографувалися на пам’ять біля ДОТу. Гостей тепло вітали представники міської влади та голова місцевої Спілки воїнів-афганців Ігор Панасюк. Для ветеранів тут накрили святковий стіл.

Заступник голови Всеукраїнської організації ветеранів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Володимир Бондарчук розповів: «Нам приємно побувати у славному місті Ірпінь. Про нього ми чули багато добрих слів. Знаємо, що раніше активно обговорювалося питання про створення тут столиці Київської області. Вважаю, що місто заслуговує на це. Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку за гостинний прийом».

Опубліковано за матеріалами газети “Ірпінський вісник” від 30.08.2013

 


Останні публікації