Реагуючи на численні звернення мешканців мікрорайону в межах вулиць Некрасова, Гайдамацька, Ново – Оскольська, Давидчука (Комінтерна), Лисенка (Надсонова), Київська, Пушкінська, щодо відкриття нового міжміського автобусного маршруту з м. Ірпінь (вул. Гайдамацька) до м. Київ (Академмістечко).

З даного приводу було направлено ряд клопотань від громадян, а також від депутата даного округу Лехмана І.Л. до Ірпінської міської ради.
На дані клопотання отримали відповіді (відписки), в яких зазначено, щодо недоцільності відкриття такого маршруту з підписом заступника Ірпінського міського голови Л.Я. Михальченко.

Хто відповідає на звернення громадян? Перевізник – монополіст ТОВ АТП 13250? Хто вважає маршрут недоцільним?! Хто лобіює інтереси ТОВ АТП 13250 – Михальченко Л.Я.?

Також Виконавчий комітет Ірпінської міської ради за підписом заступника міського голови Михальченко Л.Я. було направлене звернення до Організатора переведень Кивської обласної державної адміністрації, де зазначено, щодо недоцільності відкриття маршруту.

12.12.2016 року депутат даного округу Лехман І.Л. повторно звернувся до ІМР з клопотанням з приводу сприяння у відкритті зазначеного маршруту.

Нажаль, до сьогоднішнього дня відповіді не отримали.

08.12.2016 року депутат даного округу Лехман І.Л. звернувся до Організаторів перевезень Київської обласної державної адміністрації про відкриття маршруту.

Відповідь була отиримана аж 21 березня 2017 року.

 


Останні публікації