Ветеранська організація Ірпінського регіону є досить чисельною. У її рядах налічується 19212 осіб! Серед них учасників бойових дій – 130, учасників війни – 802, дітей війни – 5271, ветеранів Збройних сил та силових структур – 410, ветеранів праці – 350, вдів – 286, пенсіонерів –11963.

Вона була і залишається однією з кращих в Україні.

9 жовтня майже сто делегатів від цієї організації зібралися в сесійному залі міської ради на звітно-виборчу конференцію. Звітував про роботу протягом останніх 4 років її голова Михайло Ганжа. Ветерани, за його словами, брали активну участь у громадському житті, різних заходах, конференціях, неодноразово зверталися до обласних та центральних органів влади не позбавляти соціальних пільг. На жаль, влада до цих прохань не дослухалася. Тому саме ця категорія опинилася найнезахищенішою.

До місцевої влади теж претензії великі. Керівник організації Михайло Ганжа зауважив: у нас у місті немає навіть комунальної аптеки, щоб купити ліки за цінами виробника. Правда, заступник міського голови А.Попсуй заперечила: комунальні аптеки влада відкриває. А щодо високих цін на деякі ліки, то це продають старі залишки…

Взагалі, червоною ниткою проходила тема медичного обслуговування. Ветерани скаржилися: нам виділяють на ліки та харчування лише 64 грн. на день. Це ненормально!

Катерина Мосійчук обурювалася: харчування в Ірпінській центральній міській лікарні таке, що можна вмерти – одну баланду дають!

Говорили також про погане ставлення окремих медиків, насамперед медичних сестер, до пацієнтів.

Чи знає про це головний лікар Ірпінської центральної міської лікарні Андрій Тумасов? Мабуть ні. Бо він зайнятий іншим – то поїздками за кордон, то бутафорним реформуванням галузі…

Делегат конференції Ісмагул Туренбеков порушив іншу тему: влада чомусь запрошує на різні заходи одних і тих же ветеранів. Виходить, серед нас є обрані, а є прості смертні?!

Перед учасниками конференції виступили міський голова В.Карплюк і голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО, кандидат на посаду Ірпінського міського голови Ігор Панасюк. Зокрема, Ігор Валерійович відзначив: ось тут в залі представники влади говорять: голосуйте за владу! І звертаються до ветеранів, яким мало чим допомагають. Навіть не можуть забезпечити їх у стаціонарі якісним харчуванням та ліками. А ось наша афганська організація, Партія захисників Вітчизни про ветеранів дбає постійно. За останні два роки ми видали їм 2500 продуктових наборів, домоглися виділення земельних ділянок, відкрили безкоштовний соціальний маршрут Ворзель-Коцюбинське, розпочали будувати соціальне безкоштовне житло.

Ігор Панасюк попросив ветеранів підтримати його на посаду Ірпінського міського голови.

Звітно-виборча конференція обрала президію у кількості 21 чоловік та раду з 11 осіб.

Головою конференції знову обрано Михайла Ганжу, його заступниками – Марію Кравцову та Михайла Чмихова.

 


Останні публікації