Багато років поспіль розвиток будівництва в Ірпені носить хаотичний характер. Майже всюди виникають непогодженні з громадою забудови. Незважаючи на прийнятий генеральний план забудови м.Ірпінь, недобропорядні забудовники, користуючись прогалинами в законодавстві продовжують будівництво в тих нормативних зонах, які визначенні як зони садибної забудови. Все це відбувається без достовірних публічних обговорень з мешканцями, що проживають з новоствореними забудовами.

З метою покласти безлад самовільній забудові в м. Ірпінь за ініціативою депутата Ірпінської міської ради від партії Захистників Вітчизни Панасюка І.В. була проведена зустріч, щодо створення вуличного комітету та планування розвитку території, а також обговорення впорядкування забудови району та закріплення меж житлової забудови.

Варто зазначити, що під час проведення зустрічі в м. Ірпінь святкували День Київщини, але незважаючи на масове свято, більше ста людей приєдналися до зустрічі, що свідчить про активну громадську позицію мешканців , що стосується розвитку та впорядкування їхнього мікрорайону.

Основною метою організації зустрічі було створення вуличного (квартального) комітету по вул. З. Алієвої, вул. Грибоєдова, вул. Дем’яна Попова, вул. Карла Лібкнехта, вул. Московська, вул. Садова, вул. Тургенівська, вул. Центральна, вул. 8 Березня, пров. Нахімова, а також створення ініціативної групи в кількості семи осіб, які в подальшому займатимуться організацією та юридичним оформленням вуличного (квартального) комітету.

Під час громадського обговорення від мешканців виникла пропозиція про внесення до порядку денного питання, щодо проведення громадських слухань, стосовно закріплення меж житлової забудови вказаного мікрорайону.

Взагалі зустріч відбулася плідно та конструктивно, за результатами були складені відповідні протоколи зборів громадян. На даний час триває юридична реєстрація результатів зборів.

 


Останні публікації