Напередодні великого свята Хрещення, яке завершує різдвяно-новорічного цикл, Ігор Панасюк та члени Спілки ветеранів Афганістану разом із місцевою громадською спортивною організацією «Фенікс» вітали малесеньких мешканців нашого міста зі святами.

Новорічна феєрія відбувалася у Центральному будинку культури (БКЗ), де на дітей чекала казкова вистава від музично-драматичного театру «Карнавал» та солодкі подарунки. Актори презентували маленьким глядачам музичну казку, де розповідали у легкій і доступній формі про важливість спільних зусиль у подоланні будь-яких перешкод. А після вистави дітей, яких було більше 250, чекали цукерки, соки та творчі набори.

Справжнє емоційне та естетичне задоволення отримала на цьому святі й сім’я Сенічкіних, яка проживає в Ірпені внаслідок подій на сході нашої держави. Ось що говорить Тетяна Сенічкіна, мама Ані та Віталіка:

Тетяна Сенічкіна з дітьми– Ми переїхали до вас із Донецьку, взявши з собою лише пару валіз. Зараз проживаємо у готелі «Ірпінь». Нам надзвичайно подобається це місто! Воно – зелене, затишне і таке тихе! Його навіть не можна порівняти зі столицею, де цілодобовий гамір і метушня. Насамперед слова подяки хочу сказати організаторам цього свята, які не забувають про нас. Сьогодні вони подарували справжню новорічну казку нашим дітям!

 

До речі, це вже не перше свято організоване Ігорем Панасюком та членами Спілки ветеранів Афганістану для малечі. Нещодавно вони возили дітей із малозабезпечених сімей, які знаходяться на обліку у Служби у справах дітей міста Ірпеня, на екскурсію на фабрику ялинкових іграшок.

Добре, що є люди, які, попри складну ситуацію у державі, знаходять час і кошти, щоб подарувати найменшим мешканцям Ірпеня радість.

 


Останні публікації