Полковник Малашенко В.О. за дорученням Панасюка І.В. відвідав Меморіальний комплекс “Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років”  відділ реліквійних експозицій “Трагедія і доблесть Афгану” та “На чужих територіях” – та вручив завідувачу відділу Коцаб’юк Ірині Миколаївні книгу Володимира Єнаннова «Афганці Приірпіння : Воїни-інтернаціоналісти проти війни» та диск з кінофільмом про спогади та роздуми наших воїнів-афганців про тодішню війну в Афганістані  та теперішню в зоні АТО – «Воїни проти війни», режисер Даніїл Бєлих та Вінсент Міттель.

В цій книзі зібрані матеріали про людей, які брали участь у бойових діях на території Афганістану. Реалізація проекту дала можливість вперше централізовано зберегти усі спогади учасників бойових дій в Афганістані, членів Регіональної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), які мешкають в Ірпінському регіоні Київської області.

Ірина Миколаївна подякувала за вклад, який роблять воїни-афганці Приірпіння. Ми і надалі плануємо працювати з цим музеєм, та хочемо поповнити його реквізитами памяті про загиблих та учасників бойових дій.

А фільм невдовзі буде представлено широкому загалу.

 


Останні публікації