Кожна чергова річниця виведення радянських військ з Афганістану болем відгукується у наших серцях. Бо тисячі українців поклали голови на чужій землі. Серед них і 6 жителів Приірпіння. Їх вшанували бойові побратими, вдячні нащадки салютами, квітами і хвилиною мовчання біля меморіалів слави, пам’ятних знаків.

Ірпінська регіональна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО гідно відзначила і тих, хто нині залишається в строю, займається волонтерством, патріотичним вихованням молоді. На урочистому зібранні, яке відбулося в Податковому університеті, вручили ювілейні медалі учасникам локальних воєн. Їх отримали Леонід Шевченко, Борислав Яновський, Юрій Чимров, Валерій Малашенко та інші.

Нагородили також учасників неоголошеної війни на Сході – Фірдосі Ханкішієва та Вадима Маштабея.

Волонтери Руслан Догадаєв, Роман Боярчук, Жанна Каменєва, Олена Гуменюк, Тетяна Багірова удостоєні медалей «За єдність України».

Були відзначені нагородами також начальник госпіталю для ветеранів Афганістану у Пущі Водиці Віктор Олійник, головний лікар КЗ «Ірпінська центральна міська лікарня» Данило Лісняк, депутат Ірпінської міської ради Володимир Гульчак.

— Я вдячний за нагороду, — говорить волонтер Руслан Догодаєв. – Ми робимо все можливе, що в наших силах. Мені допомагає багато людей.

Абан ПАЛЬЧИКОВ

 


Останні публікації