Минулими днями відбулося декілька зустрічей Ігоря Панасюка з виборцями. Перелік проблем, потребуючих вирішення на посаді мера Ірпеня, поповнився новими даними.

Так, представників малого та середнього бізнесу турбують проблеми в роботі податкової, принципи вибору виконкому та забудови, за які до бюджету не надходять кошти (відповідно до пайової участі (внесків) інвесторів (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури).

Представники чорнобильців Ірпеня вимагають негайних рішень в сфері ЖКГ та припинення свавілля бюрократів. Ці питання, також цікавлять робітників меблевої фабрики.

Працівники державного центру зайнятості стурбовані проблемою наповнення бази вакансій.

Мешканці Ірпеня скаржаться на відсутність контролю за спаленням сміття, ремонту будинків та вулиць. Цікавляться ініціативою Ігоря Валерійовича щодо створення муніціпальної міліції.

Всі виборці висловили надію, що Ігор Панасюк зможе зрушити вирішення питань в Ірпені та вивести місто з застою.

Зустріч в центрі зайнятості Зустріч в центрі зайнятості Зустріч на меблевій фабриці Зустріч на меблевій фабриці Зустріч в центрі зайнятості Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу Зустріч з мешканцями міста Зустріч з мешканцями міста Зустріч з чорнобильцями Зустріч з чорнобильцями

 


Останні публікації