17 лютого громада Ірпеня провела в останню путь ще одного героя-фронтовика — Олександра Єрошенка. Молодший сержант 95-ї аеромобільної бригади загинув у районі Дебальцевого 14 лютого, рятуючи життя свого командира. Йому було тільки 33 роки.

Олександр проживав в Ірпінському регіоні – спочатку в Бучі, згодом в Коцюбинському. Свого часу служив за контрактом у Збройних силах України.

У 2008 році закінчив Національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю викладач історії та правознавства.

Захищати передові рубежі держави пішов добровольцем. Був стрільцем-гранатометником, навідником аеромобільної десантної роти.

На жалобному мітингу з сумом говорили: Олександр Єрошенко пішов на війну, щоб ми тут, в тилу, могли спокійно жити, працювати. Міський голова Володимир Карплюк пообіцяв не забувати про сім’ї загиблих героїв, матеріально їх підтримувати.

Військовий комісар Сергій Кайдан зазначив: Олександр загинув 14 лютого, після обіду, рятуючи життя своєму командиру.

Бойовий побратим нашого земляка Михайло, звертаючись до громади, сказав: дуже сумно втрачати справжніх патріотів. А він був саме таким. І навів цікавий приклад: Олександр любив вранці поспати, але коли починав звучати Гімн України, відразу прокидався, ставав на ноги. Любив життя, любив Україну.

Почесна варта відсалютувала Герою. Прозвучав Гімн України.

З Олександром попрощалися сотні ірпінчан, представники Ірпінської регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), його бойові побратими.

Пам’ять про тебе назавжди збережуть вдячні нащадки.

 


Останні публікації