2 серпня відомий афганський гурт «Перевал» привітав десантників, які лікуються в Ірпінському госпіталі, із Днем ВДВ. Бійці отримали поранення різного ступеня важкості під час бойових дій на Сході, в зоні АТО.

«Треба лікувати їх і словом, і піснею – сказав голова регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ігор Панасюк – Це підностить настрій, додає сил».

Ігор Валерійович запросив у гості до десантників афганців А. Пальчікова, Є. Гусейнова, О. Бугая, О. Главацького, В. Лебедька, а також В. Бороденко. Приїхали до них не з порожніми руками – передали мінеральну воду, соки, лимонад. Особлива подяка Світлані та Сергію Мелекам, які за власні кошти закупили для поранених бійців цукерки та печиво.

Не всі десантники змогли прийти на наш концерт. Є серед них важкопоранені. Зважаючи на це, вокаліст Сергій Мелека, та його внук, взявши гітару, пішли по травматологічному та хірургічному відділеннях. Ви не можете собі уявити, який приємний подарунок ми зробили для цих мужніх воїнів – у них очі ближчали від сліз!

Ідучи від палати до палати, накопичувалися спогади про те, як ми 25 років тому воювали, як проклята афганська війна забрала життя молодих хлопців, покалічила багатьох, зробила інвалідами. А тепер, на превеликий жаль, кривава історія знову повторюється.

У той час, коли ми перебували в госпіталі, наші бойові побратими на чолі з Ігорем Панасюком поїхали на міське кладовище вшанувати нашого земляка-героя десантника О. Давидчука.

Звертаюся до своїх хлопців, «перевалівців», С. Мелеки, Ю. Ткачова, В. Бонковського, В. Бабейкіна, І. Коршака, В. Ключевського, П. Калити та Ю. Калити: «Ви робите дуже велику справу задля патріотичного виховання воїнів, які сьогодні перебувають на передовій лінії захисту нашої Батьківщини».

 Валерій Малашенко, керівник гурту «Перевал».

Перевал

 


Останні публікації