Відомий афганський гурт «Перевал» 8 листопада виступив з концертом в Ірпінському військовому госпіталі.

На сцену місцевого клубу вийшли Сергій Мелека (керівник ансамблю, вокаліст), Ігор Коршак (соло-гітара), Павло Калита (клавішник), Вадим Ключевський (бас-гітара) та Віктор Бонковський (ударні інструменти).

У залі зібралися в основному військовослужбовці, які проходять в цьому шпиталі курси лікування та реабілітації. Підтримати гурт «Перевал» прийшли голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Ігор Панасюк і начальник штабу спілки Абан Пальчиков.

Традиційно виступ розпочався з виконання творів на афганську тематику. Глядачі схвально сприйняли пісню «Пам’ять про друга» на слова місцевого поета Володимира Симоненка. Музику до цього твору написали Ігор Коршак та Вадим Ключевський.

«Зараз ми воюємо за Україну, за калину і за нашу родину, – продовжив Сергій Мелека. – Тому до вашої уваги пропонуємо пісню про розвідників».
На честь наших земляків-героїв Олександра Давидчука та Миколи Личака «перевалівці» заспівали «90 суток».

Репертуар другої частини концерту складався з відомих хітів. Серед них глядачі мали змогу послухати пісні Володимира Івасюка та Віктора Цоя.

З авторською піснею «За Україну» виступив Сергій Мелека. Він висловив тверду впевненість в тому, що окупований Донбас і Крим врешті-решт знову будуть належати Великій Україні.
Голова профспілкового комітету Ірпінського військового госпіталю Валентина Крупська нагородила творчий колектив «Перевалу» Подякою.

 


Останні публікації