Ірпінська регіональна спілка ветеранів Афганістану та учасників АТО та Партія захисників Вітчизни, зокрема Ігор Панасюк та Іван Лехман вже багато років тісно та плідно займаються молодіжним воєнно – патріотичним тренувальним клубом «РАТІБОР», керівник Олексій Дубас у напрямку військово – патріотичного виховання дітей та молоді. Постійно проводяться польові навчання, змагання та конкурси, вивчення топографії, тактики, заняття стрільбою. Неодноразово приймаємо участь у змаганнях, наприклад таких, як «СОКІЛ ДЖУРА», займаючи призові місця.

26 червня була організована і профінансована поїздка клубу «РАТІБОР» на 5 днів за запрошенням Всеукраїнської громадської організації «НІХТО КРІМ НАС» у військово- польовий табір м. Тараща, Білоцерківського району, Київської області, де зібралося багато військово – патріотичних клубів на навчання.

І зовсім нещодавно за підтримки Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО клуб «РАТІБОР» поїхав випробовувати справжню «школу виживання» до Вишгородського району, організаторами якої є Київський обласний молодіжний центр спільно з партнерами та колегами по цеху, Київська обласна державна адміністрація відділ Управління молодіжної політики та національно – патріотичного виховання. Програма табору органічно поєднала активний відпочинок з патріотичним вишколом, даючи всім учасникам можливість краще пізнати себе, знайти нових друзів та навчитися виживати. Тут діти протягом тижня жили у наметовому містечку в атмосфері бойової підготовки. Польові та нічні виходи, вишкіл, теоретичні знання та практичні навички поведінки у екстремальних ситуаціях все це чекало на молодь у військово – патріотичному таборі. Смачна польова кухня, пісні біля вогнища під гітару, зелений ліс та річка додавали атмосферності.

Депутат Ірпінської міської ради, голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО Панасюк Ігор Валерійович також завітав до військово – патріотичного табору. «Такий спосіб дозвілля виховує у молоді прагнення до ведення здорового способу життя та вдосконалення морально – психологічного стану загалом! Ми щиро раді, тому, що військово – патріотичний клуб «Ратібор» виховує та розвиває молодь у даному напрямку, формуючи свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої та громадської безпеки, а також любов до своєї Ботьківщини», – коментує Ігор Панасюк.

Дітей було нагороджено дипломами, що засвідчують проходження курсу «Школи виживання», а також грамотами за особливі досягнення. Шквал дитячих емоцій та щасливі обличчя дітей – це найголовніша мета для нас!

 

 


Останні публікації