Ветерани-афганці: ми горді за нашу молодь.

Заступник голови Ірпінської регіональної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Валерій Малашенко констатував:

«Українці часто перемагають росіян на спортивних змаганнях. Ще одним підтвердженням цього є виступи наших спортсменів. Я переконаний, що ми можемо і в неоголошеній війні, яку розв’язала путінська Росія проти України.

Передаю щирі вітання спортсменам від голови Ірпінської регіональної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ігоря Панасюка. Ми, ветерани-афганці, гордимося, що у нас є молодь, на яку можна рівнятися, яка гідно представляє Україну в Європі та світі».

Нагадаємо, що на чемпіонаті Євразії з бойового самбо, який проходив 12-13 вересня у м.Ялта, наш земляк, чемпіон світу, Європи, володар Кубка України, багаторазовий чемпіон України Ярослав Амосов виборов «золото». Його товариш по команді Дмитро Парубченко, майстер спорту з бойового самбо, чемпіон світу, володар Кубка Європи серед молоді, завоював почесне друге місце.

 


Останні публікації