У Національному університеті ДПС України в урочистій обстановці відкрили пам’ятну стелу загиблим випускникам – воїнам АТО та учасникам Небесної сотні. На ній викарбувані імена героїв: Дмитро Максимов, Олександр Саєнко, Василь Росоха, Роман Корзун, Сергій Цимбал, Микола Королько.

Вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за цілісність та недоторканість України зібралися педагогічний та студентський колективи навчального закладу, керівники міста, голова Ірпінської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО Ігор Панасюк, військовий комісар Сергій Кайдан, учасники АТО, бойові друзі та рідні загиблих.


Священнослужителі Ірпінського регіону прочитали молитву за упокій наших хлопців та освятили стелу Пам’яті.

Голова профкому студентів та курсантів Дмитро Педченко зазначив: стелу-пам’ятник встановили з ініціативи студентського самоврядування. Це наш обов’язок!

Фінансово допомогли у зведенні стели на території Меморіального комплексу Слави будівельна фірма «Енергія» (Ігор Оверко), підприємець Вадим Белов, член політичної партії «Воля» Руслан Гевел та інші.

Зі сльозами на очах виступали рідні загиблих. «Наші сини і чоловіки, – говорили вони, віддали життя за те, щоб Україна ніколи не була під чоботом окупанта. Нам приємно, що пам’ять про них вшановується!».

Василь ГРУШЕВСЬКИЙ

 

 


Останні публікації