5 травня за участі військових, Спілки ветеранів Афганістану, медперсоналу, ветеранів, солдат в Клубі військової частини А2923 (Ірпінський військовий шпиталь) відбулися урочисті збори з нагоди 72-ої річниці Перемоги у Другій світовій війні, які завершилися святковим концертом мистецької студії «Мак».

Слово для привітання надали командиру військової частини, полковнику медичної служби Андрію Юрійовичу Кіху. Андрій Юрійович привітав всіх присутніх зі святом та побажав міцного здоров’я, наснаги, сили, терпіння в боротьбі за незалежність нашої держави. Також запевнив у своїй вірі в те, що пам’ятаючи подвиг наших дідів, які перемогли окупантів тоді, ми зможемо перемогти зараз.

Завідуючий сектором Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Сергій Борисович Стороженко привітав всіх від імені організації та побажав витримки працюючому персоналу, військовослужбовцям і, найголовніше, хлопцям, які зараз лікуються в шпиталі. А також пообіцяв, що Державна служба допомагає і буде допомагати всім ветеранам, всім учасникам АТО. Порадив не задумуючись звертатися до працівників, до голови Служби при виникненні якихось питань.

Голова регіональної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ігор Валерійович Панасюк привітав воїнів, ветеранів, персонал закладу зі святом Перемоги! Особливу вдячність виразив медперсоналу, адже не з чуток знає, яку роль в житті людини взагалі, а тим більш на війні грає медик.

Ігор Валерійович не міг прийти з пустими руками, прийшов з нагородами. Відзнакою Президента нагороджено Юрія Ернестовича Іоста, другу нагороду отримав Василь Анатолійович Яловенко.

Скільки б не минуло часу, ніколи не померкне в пам’яті народній подвиг захисників, що віддали своє життя заради свободи і процвітання української землі. У ці травневі дні ми низько схиляємо голову і вклоняємося всім тим, хто відстояв нашу землю від поневолення, хто навіки залишився молодим віддавши своє життя за перемогу.

 


Останні публікації