14 липня відбулося урочисте вручення ключів та документів на право власності на отримання квартир для учасників бойових дій в Афганістані та на території Донецької та Луганської областей під час проведення антитерористичної операції.

Ірпінська регіональна спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та учасників АТО відшукала альтернативні джерела фінансування для будівництва, започаткувавши тим самим новий соціальний проект, щодо забезпечення соціальним житлом членів сімей загиблих воїнів, учасників бойових дій, значно зменшивши соціальне, навантаження на державний та місцевий бюджети.

Такі довгоочікувані квартири вже отримали 12 з 24 сімей.

З цією радісною подією новоселів привітали радник віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, учасник бойових дій в Афганістані Василь Шевченко, голова Партії захисників Вітчизни, народний депутат України чотирьох скликань Юрій Кармазін, начальник управління з питань внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації Олександр Євстратов, начальник відділу пошукових робіт управління цивільно-війського співробітництва Збройних сил України, мешканець цього будинку Олег Чуйко, заступник міського голови Семко Наталя Григорівна, депутат Ірпінської міської ради від Партії захисників вітчизни та за сумісництвом керівник дочірнього підприємства «САЛАНГ» від Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та учасників АТО Лехман Іван Ласлович, та інші.

Голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО Ігор Панасюк наголосив, що сумісними зусиллями з інвесторами ми активно реалізовуємо ряд соціальних проектів. Завдяки дієвої підтримки компанії «Комфорт Лайф», яку очолює Роман Дріжденко нам вдалося реалізувати проект по забезпеченню соціальним житлом сімей загиблих воїнів, учасників бойових дій в Афганістані та на території Донецької та Луганської областей під час проведення антитерористичної операції.

За ініціативи Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО разом з головним стоматологом Київської області Василем Рибаком вперше на території України створено постійно діючу програму протезування на дентальних імплантатах. Програма направлена на стоматологічну реабілітацію воїнів-інтернаціоналістів, воїнів АТО та ветеранів Афганістану.

Також, одним із вагомих досягнень спілки стала співпраця з ТОВ «Ірпіньспецтехніка», керівник Олександр Ніколаєць. Результатом є діючі безкоштовні соціальні маршрути, а також започаткування та створення нових соціальних міських та приміських маршрутів. Основним напрямом діяльності підприємства є працевлаштування та реабілітація інвалідів та учасників бойових дій.

Голова Київської обласної організації УСВА Олександр Янківський вручив матеріальну допомогу на лікування членам Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів).

Отже, хочеться висловити щиру подяку тим, хто розділив з нами цю радісну мить у такій чудовій, дружній атмосфері та привітати всіх новоселів з новими квартирами!

 

 


Останні публікації