14 жовтня ми відзначили Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва (вшановуємо з 1999 р.) та День захисника Вітчизни. Його встановлення ініціював Президент України Петро Порошенко.

Ірпінь вшанував захисників України на Алеї Героїв. Тут відбувся мітинг у пам’ять полеглих земляків в зоні АТО на Сході. Згадаємо героїв поіменно: Ігор Горбенко, Олександр Давидчук, Микола Личак, Олександр Гуменюк, Сергій Шкарівський, Владислав Стрюков, Олександр Старов, В’ячеслав Кірічек, Ільгар Багіров, Олександр Єрощенко, Максим Ридзанич, Володимир Ринкун, Василь Фіцкалинець. Їх незламність символізує головна скульптура – «Дерево духу». На кожній його гілці – металеві пластикові листочки з прізвищами полеглих ірпінчан.

У заході взяли участь рідні загиблих героїв, їхні побратими, представники Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО, Ірпінської організації партії Захисників Вітчизни, місцеві мешканці, депутати, чиновники.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків, поклали квіти до стендів з їх портретами і бойовим шляхом, до «Дерева духу».

День захисників Вітчизни не можна сьогодні назвати святом. Його правильніше йменувати Днем мужніх захисників. Бо військова агресія Росії проти нашої держави продовжується. За офіційним даними, вже більше півтисячі наших земляків мають бойовий досвід на Сході України.


 

Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Ви уособлюєте мужність, патріотизм. Ваш героїзм особливо проявився і проявляється у жорстокому протистоянні з російським агресором на Сході України. У перших рядах захисників суверенітету держави перебувають ірпінчани. Вони справжні захисники Вітчизни!
Нашій молоді є з кого брати приклад, на кого рівнятися!

 


Останні публікації