Привести її до цивілізованого стану вдалося завдяки ініціативі, наполегливості депутата міської ради Ігоря Панасюка.

Якщо говорити чесно, то жителі цієї вулиці не сподівалися на такий приємний подарунок в нинішньому році. Не вірили і їхні сусіди. Якщо Високу таки доведуть до цивілізованого стану, говорили вони, то ми вам виставимо «могорич»!

Кожну добру справу розпочинають активісти, небайдужі громадяни. Один із них Ігор Сидорчук розповів, що в березні нинішнього року звернувся до міської ради з проханням відремонтувати вулицю Високу. Але тоді розуміння у можновладців не знайшов. Вирішив піти за порадою до депутата міської ради Ігоря Панасюка. Жителі вулиці підготували колективне звернення. А далі це питання вже «пробивав» Ігор Валерійович.

– Проект підтримав міський голова, – сказав народний обранець. – Якби я цей проект не «проштовхував», то навряд чи змогли б цьогоріч покласти на ній асфальт. Адже згідно з планами це передбачалося зробити в 2017 році. Я радий, що ми реалізували такий необхідний для людей проект. Будівельники добре заасфальтували дорожнє полотно, облаштували тротуари, в’їзди до багатоповерхівок і приватного сектору.

Місцеві жителі звернулися з проханням зробити на дорозі розмітки, покласти «лежачі поліцейські», встановити дорожні знаки для заборони проїзду великовагового транспорту. Допоможемо!

Автор цих рядків пройшовся вулицею Висока довжиною 800 метрів і шириною понад 4 метри.. Справляє гарне враження! Задоволені і її жителі. Так, Галина Мирославівна відзначила: хочу подякувати представникам влади, депутатського корпусу, будівельникам, які створили для нас такі зручності. Приємно і машиною проїхатися, і пішки пройти. Інші ірпінчани також висловили такі ж думки.
І констатували: нам би побільше таких ініціативних, не байдужих до проблем міста депутатів як Ігор Панасюк!

Микола МОСТОВИЙ

 


Останні публікації