Завершилась виставка «Блокпост пам’яті» , що діяла в актовій залі Ірпінської міської ради з 21 по 24 листопада. Виставку відвідали близько 3500 людей: учні шкіл Ірпінського регіону, вчителі, вихованці військово-патріотичного клубу «Ратибор», депутати Ірпінської міської ради, а також всі бажаючі жителі міста.

Павло Нетесов – голова громадського об’єднання «Цитадель» детально розповідав про експонати, що були знайдені в ході експедиції «Евакуація-200. Чорний тюльпан», а також про особисті речі воїнів, які загинули в зоні АТО, захищаючи мир та цілісність нашої держави на сході України. Дітям показували відео, що були зняті бійцями з війни, а також фільми про сім’ї загиблих воїнів.

Всі бажаючі могли сфотографуватися у влаштованій фотозоні, примірюючи бронежилета, та отримати пам’ятні знімки.

Хочеться подякувати всім тим, хто був присутній на виставці за вашу небайдужість та патріотизм у Ваших серцях

Виставка «Блокпост пам’яті» організована Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації «Цитадель» – керівник Павло Нетесов, Ірпінською регіональною  організацією Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та воїнів АТО – голова спілки Панасюк Ігор Валерійович , за підтримки виконавчого комітету Ірпінської міської ради та партії Захисників Вітчизни м. Ірпінь.

Фотозвіт.

 


Останні публікації