Ігор Панасюк та члени його команди після перемоги на виборах обіцяють провести ревізію усіх земель, створити муніципальну міліцію та побудувати нові дитячі садочки.

Кандидат на посаду Ірпінського міського голови Ігор Панасюк разом зі своїми однодумцями – кандидатами в депутати до Ірпінської міськради від Партії захисників Вітчизни регулярно зустрічаються з людьми. Відвертий діалог, обговорення проблем на місцях і напрямків розвитку міста загалом – усе це сприяє усвідомленню реальних потреб громади. Тим більше, що деякі побутові питання вдається вирішити буквально за кілька днів.

Так, днями голова Ірпінської міської організації Партії захисників Вітчизни Ігор Панасюк зустрічався з мешканцями вулиці Полтавська, а також із жителями багатоповерхівок по вулиці Соборній, 107-109. На цих зустрічах проблеми людей одразу брали «на олівець» і кандидати в депутати міськради від ПЗВ по цим округам Олександр Крюков і Олександр Ніколаєць.

Людей найбільше турбували питання опалення (в квартирах досі холодно), відсутність вже більше 11 років гарячої води, безвідповідальність працівників ЖКГ, вирубка лісів, хаотична забудова міста, нестача дитячих садочків тощо. Жителі району СМУ наголосили і на тому, що роками влада і керівники підприємств у так званій «промзоні», поблизу кар’єру не бажають побудувати прості східці в районі 8-ї лінії. Взимку тут травмується чимало людей, адже працівникам доводиться дертися по слизькому урвищу буквально хапаючись за коріння дерев.

«До цих сходів владі байдуже, бо з вулиці Котляревського їх не буде видно, на цьому не попіаришся, як на реконструкції парків», – каже Олександр Крюков. У свою чергу, Ігор Панасюк пообіцяв людям вже найближчим часом вирішити це питання. На думку Ігоря Валерійовича, чимало проблем громада може вирішити сама, коли за справу беруться однодумці, коли люди об’єднуються.

«Лише за рік, разом зі своїми побратимами ми вирішили чимало: добилися безкоштовного виділення через Держкомзем земельних ділянок для 60 сімей учасників бойових дій, ще троє «афганців» та їхні вдови отримали квартири, а по вулиці Полтавській будується багатоповерхівка, де квартири отримають 25 сімей воїнів-інтернаціоналістів, – зазначає Ігор Панасюк. – Ще у лютому ми відкрили соціальний маршрут: комфортний автобус безкоштовно возить пенсіонерів, інвалідів, школярів та інших пільговиків з Ворзеля до Коцюбинського через Ірпінь. Влада постійно намагається ставити нам палки в колеса, не розуміючи, що все це не бізнесові, а соціальні проекти! Але ми будемо рухатися далі.»

Кандидат на посаду міського голови також обіцяє, що соціальний маршрут для пільгових категорій населення буде запущено і в Ірпені: від військового госпіталя до столичного Академмістечка. «І скільки б цьому не опиралися приватні пасажироперевізники та окремі чиновники Київської облдержадміністрації, ми обов’язково їх дотиснемо! 9 листопада у нас відбудеться тендер щодо цього соціального маршруту», – каже Ігор Валерійович.

Лідер місцевого осередку ПЗВ також переконаний, що в Ірпені потрібно створювати власну муніціпалну міліцію, залучати до патрулювання вулиць загони самооборони, встановлювати більше відеокамер в громадських місцях, адже «на нинішню міліцію громадянам сподіватися не варто».

На думку Ігоря Панасюка, вирішити проблему дитячих садочків можна за рахунок реконструкції старих садочків і будівництва нових. Будувати нові садочки в рамках закону просто зобов’язані забудовники, з якими владі не варто «гратися у спільні інтереси». Щодо земельних ділянок, то вони мають виділятися прозоро, лише через земельні аукціони, тоді й бюджет міста буде наповнюватися.

«Усі схеми земельного «дерибану» добре відомі. Не дарма до влади у списках, принаймні, двох політичних сил рветься 16 забудовників, – каже Ігор Панасюк. – Тому після перемоги на виборах нова влада міста має одразу провести ревізію усіх земель, законність усіх забудов, переглянути зонування тощо. Адже хаотична забудова, незаконна вирубка лісу породила безліч скандалів і зіткнень. Так далі бути не може!».

 


Останні публікації